Pompy
Jest 17 produktów.
Pokazano 1-12 z 17 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
1 699,00 zł
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 64 m |
| wirniki: | 2 wirniki z brązu |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
Cena
3 603,90 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | 230V |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 64 m |
| wirniki: | 2 wirniki z brązu |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
Cena
2 890,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | 230V |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 72 m |
| wirniki: | 2 wirniki z brązu |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
Cena
1 568,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 80 l/min |
| maks. podnoszenie: | 71 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
2 870,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 75 l/min |
| maks. podnoszenie: | 51 m |
| wirniki: | 2 wirniki z brązu |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
Cena
1 269,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 72 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
1 545,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 103 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
1 739,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 124 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
1 634,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 93 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
1 590,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 62 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
1 490,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 45 l/min |
| maks. podnoszenie: | 110 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
3 067,01 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 75 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirniki: | 2 wirniki z brązu |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
wykopania studni i kupienia specjalnego osprzętu zwracają się po kilku latach. Oferujemy Państwu wysokiej jakości pompy głębinowe, które sprawdzą się do doprowadzenia dużych ilości wody do większych domów jednorodzinnych czy małych gospodarstw rolnych. W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm oraz solidność asortymentu, dlatego nawiązujemy współpracę tylko z producentami, którzy są w stanie nam to zapewnić. Przez wiele lat istnienia na rynku zgromadziliśmy wokół siebie grono zaufanych klientów, którzy wracają po więcej, co jest dowodem naszej skrupulatności oraz posiadania wysokiej jakości oferty.