Pompy
Jest 9 produktów.
Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Sortuj wg:
Cena
1 330,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 120 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
1 634,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 66 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
2 420,00 zł
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 119 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
1 410,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 110 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
1 700,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 92 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
3 479,00 zł
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 380 l/min |
| maks. podnoszenie: | 136 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
1 650,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 120 l/min |
| maks. podnoszenie: | 100 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
1 435,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 75 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
1 612,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 110 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
wykopania studni i kupienia specjalnego osprzętu zwracają się po kilku latach. Oferujemy Państwu wysokiej jakości pompy głębinowe, które sprawdzą się do doprowadzenia dużych ilości wody do większych domów jednorodzinnych czy małych gospodarstw rolnych. W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm oraz solidność asortymentu, dlatego nawiązujemy współpracę tylko z producentami, którzy są w stanie nam to zapewnić. Przez wiele lat istnienia na rynku zgromadziliśmy wokół siebie grono zaufanych klientów, którzy wracają po więcej, co jest dowodem naszej skrupulatności oraz posiadania wysokiej jakości oferty.