Pompy
Jest 34 produktów.
Pokazano 1-12 z 34 pozycji
Sortuj wg:
Cena
8 399,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 333 l/min |
| maks. podnoszenie: | 82 m |
| wirniki: | 2 wirniki mosiężne |
| króćce: | 2" x 2" |
Cena
9 799,00 zł
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 333 l/min |
| maks. podnoszenie: | 117 m |
| wirniki: | 3 wirniki mosiężne |
| króćce: | 2" x 2" |
Cena
1 699,00 zł
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 64 m |
| wirniki: | 2 wirniki z brązu |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
Cena
8 640,00 zł
| maks. wydajność: | 500 l/min |
| maks. podnoszenie: | 69 m |
| wirniki: | 2 wirniki mosiężne |
| króćce: | 2½" x 2½" |
Cena
10 620,00 zł
| maks. wydajność: | 500 l/min |
| maks. podnoszenie: | 107 m |
| wirniki: | 3 wirniki mosiężne |
| króćce: | 2½" x 2½" |
Cena
6 070,00 zł
| maks. wydajność: | 333 l/min |
| maks. podnoszenie: | 82 m |
| wirniki: | 2 wirniki mosiężne |
| króćce: | 2" x 2" |
Cena
6 990,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 75 l/min |
| maks. podnoszenie: | 142 m |
| króciec: | 1¼"x1¼" |
Cena
13 199,00 zł
| moc silnika: | 7500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 500 l/min |
| maks. podnoszenie: | 69 m |
| wirniki: | 2 wirniki mosiężne |
| króćce: | 2½" x 2½" |
Cena
17 980,00 zł
| moc silnika: | 11000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 500 l/min |
| maks. podnoszenie: | 107 m |
| wirniki: | 3 wirniki mosiężne |
| króćce: | 2½" x 2½" |
Cena
3 603,90 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | 230V |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 64 m |
| wirniki: | 2 wirniki z brązu |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
Cena
2 890,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | 230V |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 72 m |
| wirniki: | 2 wirniki z brązu |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
Cena
3 770,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 75 l/min |
| maks. podnoszenie: | 92 m |
| wirniki: | 3 wirniki z brązu |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
wykopania studni i kupienia specjalnego osprzętu zwracają się po kilku latach. Oferujemy Państwu wysokiej jakości pompy głębinowe, które sprawdzą się do doprowadzenia dużych ilości wody do większych domów jednorodzinnych czy małych gospodarstw rolnych. W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm oraz solidność asortymentu, dlatego nawiązujemy współpracę tylko z producentami, którzy są w stanie nam to zapewnić. Przez wiele lat istnienia na rynku zgromadziliśmy wokół siebie grono zaufanych klientów, którzy wracają po więcej, co jest dowodem naszej skrupulatności oraz posiadania wysokiej jakości oferty.