Kategorie
Cena
Pompy
Jest 2 produktów.
Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Sortuj wg:
Cena
755,00 zł
| moc silnika: | 150W |
| silnik jednofazowy: | 230V |
| maks. wydajność: | 40 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| króćce: | GW3/4"x 1" |
Cena
880,00 zł
| moc silnika: | 370W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| wirnik: | stal |
| króciec: | 1"x1" |
wykopania studni i kupienia specjalnego osprzętu zwracają się po kilku latach. Oferujemy Państwu wysokiej jakości pompy głębinowe, które sprawdzą się do doprowadzenia dużych ilości wody do większych domów jednorodzinnych czy małych gospodarstw rolnych. W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm oraz solidność asortymentu, dlatego nawiązujemy współpracę tylko z producentami, którzy są w stanie nam to zapewnić. Przez wiele lat istnienia na rynku zgromadziliśmy wokół siebie grono zaufanych klientów, którzy wracają po więcej, co jest dowodem naszej skrupulatności oraz posiadania wysokiej jakości oferty.