Kategorie
Cena
Napięcie [V]
Pompy
Jest 5 produktów.
Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Sortuj wg:
Cena
748,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 110 m |
| maks. średnica pompy: | 97 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
793,00 zł
| maks. wydajność: | 65 |
| maks. podnoszenie: | 18 |
| króciec ssący | 1½'' |
| króciec tłoczny | 1½'' |
Cena
395,00 zł
| maks. wydajność: | 23 |
| maks. podnoszenie: | 24 |
| króciec ssący | 1'' |
| króciec tłoczny | 1'' |
Cena
345,00 zł
| maks. wydajność: | 17 l/min |
| maks. podnoszenie: | 23 m |
| króciec ssący | 3/4'' |
| króciec tłoczny | 3/4'' |
Cena
505,00 zł
| maks. wydajność | 33 l/min |
| średnica króćów | 1¼''x 1¼'' |
| maks. wysokość podnoszenia | 20m |
wykopania studni i kupienia specjalnego osprzętu zwracają się po kilku latach. Oferujemy Państwu wysokiej jakości pompy głębinowe, które sprawdzą się do doprowadzenia dużych ilości wody do większych domów jednorodzinnych czy małych gospodarstw rolnych. W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm oraz solidność asortymentu, dlatego nawiązujemy współpracę tylko z producentami, którzy są w stanie nam to zapewnić. Przez wiele lat istnienia na rynku zgromadziliśmy wokół siebie grono zaufanych klientów, którzy wracają po więcej, co jest dowodem naszej skrupulatności oraz posiadania wysokiej jakości oferty.