Pompy
Jest 6 produktów.
Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Sortuj wg:
Cena
964,00 zł
| moc silnika: | 0,5kW |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 85 l/min |
| maks. podnoszenie: | 5 m |
Cena
985,00 zł
| moc silnika: | 0,5kW |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 76 l/min |
| maks. podnoszenie: | 4 m |
Cena
599,00 zł
| moc silnika: | 600W |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9,5 m |
Cena
439,00 zł
| moc silnika: | 300W |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 6,5 m |
Cena
467,00 zł
| moc silnika: | 600W |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 140 l/min |
| maks. podnoszenie: | 6,5 m |
Cena
362,00 zł
| moc silnika: | 250W |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 40 l/min |
| maks. podnoszenie: | 4 m |
wykopania studni i kupienia specjalnego osprzętu zwracają się po kilku latach. Oferujemy Państwu wysokiej jakości pompy głębinowe, które sprawdzą się do doprowadzenia dużych ilości wody do większych domów jednorodzinnych czy małych gospodarstw rolnych. W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm oraz solidność asortymentu, dlatego nawiązujemy współpracę tylko z producentami, którzy są w stanie nam to zapewnić. Przez wiele lat istnienia na rynku zgromadziliśmy wokół siebie grono zaufanych klientów, którzy wracają po więcej, co jest dowodem naszej skrupulatności oraz posiadania wysokiej jakości oferty.