Pompy
Jest 3 produktów.
Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
- Marka: Grundfos
Cena
1 399,00 zł
| moc silnika: | 1400W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 80 l/min |
| maks. podnoszenie: | 48 m |
| wirnik: | kompozyt |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
1 199,00 zł
| moc silnika: | 850W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 42 m |
| wirnik: | kompozyt |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
1 300,00 zł
| moc silnika: | 1400W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 80 l/min |
| maks. podnoszenie: | 48 m |
| wirnik: | kompozyt |
| króćce: | 1" x 1" |
wykopania studni i kupienia specjalnego osprzętu zwracają się po kilku latach. Oferujemy Państwu wysokiej jakości pompy głębinowe, które sprawdzą się do doprowadzenia dużych ilości wody do większych domów jednorodzinnych czy małych gospodarstw rolnych. W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm oraz solidność asortymentu, dlatego nawiązujemy współpracę tylko z producentami, którzy są w stanie nam to zapewnić. Przez wiele lat istnienia na rynku zgromadziliśmy wokół siebie grono zaufanych klientów, którzy wracają po więcej, co jest dowodem naszej skrupulatności oraz posiadania wysokiej jakości oferty.