Zbiorniki 24L
Jest 4 produktów.
Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
- Dostępność: W magazynie
Cena
169,00 zł
| pojemność zbiornika: | 24 L |
| ciśnienie maksymalne: | 10 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1" |
| gwarancja: | 2 lata (1 rok dla firm) |
Cena
325,00 zł
| pojemność zbiornika: | 24 L |
| ciśnienie maksymalne: | 8 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1" |
| gwarancja: | 24 miesiące |
Cena
131,00 zł
| pojemność zbiornika: | 24 L |
| ciśnienie maksymalne: | 6 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1" |
| gwarancja: | 2 lata (1 rok dla firm) |
Cena
699,00 zł
| pojemność zbiornika: | 35 L |
| ciśnienie maksymalne: | 10 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1" |
| gwarancja: | 5lat |