Zestawy głębinowe 200L
Jest 4 produktów.
Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
- Dostępność: W magazynie
- Pakiet
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 95 l/min |
| maks. podnoszenie: | 78 m |
| pojemność zbiornika: | 200l |
Cena
2 255,00 zł
- Pakiet
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 90 m |
| pojemność zbiornika: | 200l |
Cena
2 650,00 zł
- Pakiet
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 92 m |
| pojemność zbiornika: | 200l |
Cena
2 767,00 zł
- Pakiet
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 110 l/min |
| maks. podnoszenie: | 110 m |
| pojemność zbiornika: | 200l |