Napięcie [V]
Zestawy hydroforowe 150L
Jest 2 produktów.
Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Sortuj wg:
Cena
1 622,00 zł
- Pakiet
| moc silnika: | 1800W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
| pojemność zbiornika: | 150l |
Cena
1 847,00 zł
- Pakiet
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 160 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58 m |
| wirnik: | stal nierdziewna |
| króćce: | 1¼''x1¼'' |
| pojemność zbiornika: | 150l |