Pokazano 13-17 z 17 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
1 299,00 zł
| moc silnika: | 600W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| króciec ssący | 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
Cena
1 399,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| króciec ssący | 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
Cena
1 690,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| króciec ssący | 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
Cena
1 424,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 65 l/min |
| maks. podnoszenie: | 40 m |
| króciec ssący | 1" |
| pojemność zbiornika: | 50l |
Cena
1 499,00 zł
| moc silnika: | 600W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| króciec ssący | 1" |
| pojemność zbiornika: | 50l |