Kod produktu: 7370

Manometr 10 bar

35,00 zł
Brutto

Potrzebujesz pomocy? Zapytaj o produkt.

Zapytaj o produkt

Manometr 10 bar

Manometr 10 bar

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Manometr 10 bar

Za sprawą swojej konstrukcji manometr 10 bar Omnigena może być wykorzystywany do mierzenia ciśnienia w ciepłownictwie, hydraulice, gazownictwie, kanalizacji, jak i wodociągach. Właśnie dlatego niekiedy stosowany jest również w domowym zaciszu do pomiaru ciśnienia powietrza lub wody. Najpopularniejszym modelem jest jednak manometr do mierzenia ciśnienia wody, który używany jest na przykład w sytuacji, gdy zechcemy sprawdzić, czy jest ono odpowiednie dla wody płynącej w rurach mieszkania czy domu.

Manometr 10 bar to produkt polskiej marki Omnigena, która od wielu lat wytwarza asortyment niezbędny do skutecznej dystrybucji wody. Prezentowane urządzenie pracuje w skali od 1 do 10 bar. Średnica gwintu 1/4" - pasuje do oryginalnego wyjścia tłocznego pięciodrożnego występującego w zestawach hydroforowych Omnigena, Ibo.

Instalacja manometru

Aby zapobiec wyciekom, należy poprawnie zainstalować manometr. Podczas instalowania manometru należy wziąć pod uwagę następujące aspekty:

  • Umieść manometr z dala od wibracji. Silne wibracje mogą powodować, że manometr będzie generować nieprawidłowe odczyty i spowodują szybsze jego zużycie.
  • Upewnij się, że manometr nie jest wystawiony na działanie wysokich temperatur (> 60°C).
  • Manometry są kalibrowane w pozycji pionowej. Dlatego też manometr powinien być zawsze w pozycji pionowej. Jeśli nie jest to możliwe, skalibruj go w wymaganym położeniu, aby zapobiec niedokładnym pomiarom.
  • Nigdy nie obracaj obudowy miernika podczas instalacji lub demontażu manometru.

Dostępna redukcja manometru na gwint 1/2". Zapraszamy do zakładki Polecane produkty lub kontaktu telefonicznego.

500 Przedmioty

Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!

Komentarze

Napisz swoją opinię

Manometr 10 bar

Napisz swoją opinię