Pokazano 13-24 z 41 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
- Napięcie [V]: 230
Cena
729,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 70 l/min |
| maks. podnoszenie: | 117 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
339,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 40 l/min |
| maks. podnoszenie: | 115 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
810,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 65 l/min |
| maks. podnoszenie: | 82 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
1 090,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 70 l/min |
| maks. podnoszenie: | 145 m |
| maks. średnica pompy: | 79 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
735,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 52 l/min |
| maks. podnoszenie: | 100 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
1 634,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 93 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
1 590,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 62 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
1 490,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 45 l/min |
| maks. podnoszenie: | 110 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
620,00 zł
| moc silnika: | 0,55kW |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 52 l/min |
| maks. podnoszenie: | 72 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1 " |
Cena
306,00 zł
| moc silnika: | 0,55W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 35 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
640,00 zł
| moc silnika: | 0,75W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 70 l/min |
| maks. podnoszenie: | 80 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 11/4" |
Cena
620,00 zł
| moc silnika: | 0,75W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 62 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 11/4" |