| moc silnika: | 0,55W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 35 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Kolejne urządzenie, które możemy Państwu zaprezentować to pompa głębinowa marki IBO. Łączy ona w sobie trwałość, wysoką funkcjonalnością i zaawansowane rozwiązania techniczne. Czyli wszystko to, czego szukają klienci. Firma IBO, która odpowiada za produkcję tego urządzenia, może pochwalić się szerokim portfolio pomp głębinowych i innych urządzeń przydatnych w instalacjach wodnych. Połączenie wieloletniego doświadczenia, świetnie wyposażonych budynków produkcyjnych oraz wykwalifikowanej kadry dają rezultat w postaci dużej popularność pomp tej marki. Połączenie tego wszystkiego z rozsądną ceną sprawia, że IBO to przede wszystkim świetny stosunek ceny do jakości. Sercem modelu 3 STm 16 IBO 230V jest jednofazowy silnik o mocy 1,1 kW. 100 litrów na minutę to maksymalna wydajność tej pompy.
Uzupełniana przez maksymalną wysokość podnoszenia 62 metrów, sprawia, że jest to narzędzie o dużym zastosowaniu takim jak:
Antypiaskowa konstrukcja techniczna
Żeby zapewnić wysoką trwałość, bezawaryjność i odporność na uszkodzenia, do budowy tej pompy użyto między innymi stali nierdzewnej i mosiądzu. Jednak tym, co wyróżnia ten sprzęt spośród innych, jest zastosowanie wirników pływających, dzięki nim pompa ma podwyższoną odporność na zawartość piasku w wodzie. Nadaje się do tłoczenia wody o zawartości piasku do 5%. Jeśli więc szukają Państwo sprzętu o szerokim zastosowaniu, wysokiej trwałości i innowacyjnych rozwiązaniach to ten model będzie dobrym wyborem.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 0,55W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 35 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
| moc silnika: | 0,55kW |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 52 l/min |
| maks. podnoszenie: | 72 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1 " |
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 48 l/min |
| maks. podnoszenie: | 80 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
| moc silnika: | 0,55kW |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 30 l/min |
| maks. podnoszenie: | 120 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
| moc silnika: | 0,75W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 62 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 11/4" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj