| moc silnika: | 0,55W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 35 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Oferujemy wielostopniową pompę odśrodkową, przeznaczoną do tłoczenia czystej, zimnej wody nie zawierających elementów stałych szlifujących lub długowłóknistych. Niewielka średnica (75mm), czyni ją bardzo uniwersalną, zarówno do podlewania jak i całorocznego użytkowania, bez problemu mieści się w studni o średnicy 100mm. Pompy te mogą również pracować w ujęciach kręgowych i zbiornikach wodnych pod warunkiem zastosowania płaszcza chłodzącego.
Pompa głębinowa 3T46 230V Omnigena WK 20m przewodu wyposażona została w silnik elektryczny o mocy 1100W i napięciu 230V. Silnik charakteryzuje się stosunkowo cichą pracą i niskim poborem prądu. Maksymalna wydajność pompy jest równa 52 l/min, natomiast maksymalne podnoszenie pompy wynosi 144 m.
Wykonanie części hydraulicznej: wirniki i dyfuzory- noryl korpus tłoczny i ssący-mosiądz osłona kabla, sprzęgło, obudowa, wałek pompy, sito wlotowe- stal nierdzewna.
Urządzenie posiada dołączony kabel zasilający o długości 20 m.
Pompa głębinowa 3T46 230V Omnigena WK 20m przewodu chętnie wykorzystywana jest przez wielu użytkowników w miejscach, gdzie potrzebna jest nieco większa dystrybucja wody. Jest to doskonałe urządzenie spełniające wszystkie potrzeby domów jednorodzinnych, domków oraz działek letniskowych. Z pomocą tego sprzętu można skutecznie nawadniać ogrody i pola uprawne, sprawdzi się również podczas tłoczenia wody z własnych ujęć poprzez instalację hydroforową, wyposażoną w zbiornik hydroforowy. Nie ma przeciwwskazań, by pompa była używana przez cały rok.
Polecamy doposażyć pompę w dodatkowe elementy, takie jak głowicę do studni, zawór zwrotny, czy linę stalową z zaciskami do zawieszenia pompy.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 0,55W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 35 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 100 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
| moc silnika: | 0,55kW |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 52 l/min |
| maks. podnoszenie: | 72 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1 " |
| moc silnika: | 1,1kW |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 70 l/min |
| maks. podnoszenie: | 117 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 11/4" |
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 82 m |
| maks. średnica pompy: | 74 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj