Pompy głębinowe 4"
Jest 4 produktów.
Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
- Dostępność: Niedostępne
Cena
975,00 zł
| moc silnika: | 1,1W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
1 715,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 128 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
1 460,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 90 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
879,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 131 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |