| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 140 m |
| maks. średnica pompy: | 97 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Odśrodkowa, głębinowa pompa 4H6-21D marki Omnigena z silnikiem Sumoto przeznaczona jest do czerpania czystej, zimnej wody nie zawierającej żadnych elementów szlifujących i długowłóknistych. Doskonale sprawdzą się w zaopatrywaniu w wodę gospodarstw domowych, działek rekreacyjnych, ogrodów, a także gospodarstw domowych.
Najwyższej jakości komponenty użyte przy produkcji urządzenia sprawiają, że jest ona solidna, odporna na warunki atmosferyczne i może bez żadnego problemu służyć przez wiele lat. Osłona kabla, obudowa, wałek, sprzęgło i sito wlotowe wykonane zostały z wysokiej klasy stali nierdzewnej. Wirniki i dyfuzory zrobiono z udaroodpornego tworzywa – norylu, a korpus tłoczny i ssący z mosiądzu. Stopień ochrony urządzenia wynosi IP68. Jest to jedno z najwyższych przyznawanych oznaczeń, jeśli chodzi o zabezpieczenie przed wodą i kurzem.
W pompie użyty został trójfazowy silnik olejowy marki Sumoto o mocy 2,2kW i napięciu zasilania 400V, który charakteryzuje się dobrą odpornością na zmiany parametrów prądu. Olej gwarantuje pełne smarowanie łożysk silnika, co przekłada się na niezakłóconą, wieloletnią oraz bezobsługową pracę urządzenia. Użyty w tej pompie silnik jest przezwajalny, dzięki czemu w razie konieczności można go naprawić. Dodatkowo jest odporniejszy na częstsze włączanie - maksymalna ilość załączeń pompy w ciągu godziny wynosi 30 razy. Ponadto pozwala oferowanemu modelu na osiągnięcie maksymalnej wydajności na poziomie 150l/min oraz maksymalnej wysokości podnoszeni do 128m.
Za dopłatą możliwe jest zamówienie do pompy głębinowej 4H6-21 Omnigena 400V z silnikiem Sumoto przedłużenia przewodu elektrycznego. Usługa ta wykonywana jest przez producenta z zachowanie wszelkich starań w celu zabezpieczenia silnika przed spadkami napięcia i objęta jest gwarancją.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 140 m |
| maks. średnica pompy: | 97 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 107 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 183 l/min |
| maks. podnoszenie: | 72 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 55 l/min |
| maks. podnoszenie: | 160 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
| moc silnika: | 750W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj