Pracujemy nad opisem...
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 76 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 131 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 45 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 94 l/min |
| maks. podnoszenie: | 135 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 185 l/min |
| maks. podnoszenie: | 128 m |
| maks. średnica pompy: | 99 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj