| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 500 l/min |
| maks. podnoszenie: | 161 m |
| maks. średnica pompy: | 101 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Pompa głębinowa 4 SD 8-20 antypiaskowa IBO 400V to wielostopniowe urządzenie o bardzo dobrych parametrach, które osiąga wysoką wydajność przy niskim poborze energii w każdej sytuacji. Pompa może pobierać wyłącznie wodę czystą i zimną, jednak dzięki zastosowaniu pływających wirników dopuszcza się 5% zawartość piasku w pompowanej cieczy. Dużą tolerancję na piach, osiągnięto również poprzez zastosowanie do produkcji materiałów o dużej wytrzymałości (głównie wysokiej jakości stal nierdzewna). Pompa jest niezawodna i gotowa do pracy w ciężkich warunkach przez długi czas.
Trójfazowy, olejowy silnik pompy, o mocy 4000W gwarantuje sprawną i bezawaryjną pracę całego mechanizmu. Pompa 4SD 8-20 odznacza bardzo wysokimi parametrami technicznymi. Wydajność pompy wynosi nawet 250 l/min, a wysokość podnoszenia sięga maksymalnie 135 m.
Fabrycznie dołączony jest do niej kabel o długości 2 metrów. Można go jednak przedłużyć, korzystając z naszej usługi objętej gwarancją. Warto rozważyć zakup kontrolera pracy pompy M31, aby zabezpieczyć urządzenie przed suchobiegiem oraz zawór zwrotny, ponieważ cofająca się woda w momencie załączenia się pompy może ją uszkodzić. Dodatkowo polecamy głowicę do zamknięcia otworu studziennego oraz stalową linę do zawieszenia pompy. Więcej informacji dostępnych jest w zakładce Polecane produkty.
Pompa głębinowa 4 SD 8-20 antypiaskowa IBO 400V daje wiele możliwości wykorzystania. Z uwagi na wysokie parametry, ten model jest często stosowany w dużych przedsiębiorstwach, zakładach produkcyjnych, fabrykach i innych dużych obiektach. Pompa jest stosowana w rolnictwie i sadownictwie, gdyż świetnie nadaje się do dużych systemów nawadniania. Ten sprzęt znajduje również zastosowanie w budownictwie wielorodzinnym. Sprawdzi się także w połączeniu ze zbiornikiem hydroforowym.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 500 l/min |
| maks. podnoszenie: | 161 m |
| maks. średnica pompy: | 101 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 94 l/min |
| maks. podnoszenie: | 103 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 162 l/min |
| maks. podnoszenie: | 74 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 100 m |
| maks. średnica pompy: | 101 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj