| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 119 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Pompy głębinowe to urządzenia, które przeznaczone są do czerpania czystej, zimnej, słodkiej wody z wierconych ujęć głębinowych. Przedstawiana pompa głębinowa 4” marki Omnigena przeznaczona jest do instalacji w minimum 100 mm otworze. Co ważne, może również pracować w ujęciach kręgowych i zbiornikach wodnych, pod warunkiem zastosowania płaszcza chłodzącego.
Pompa głębinowa 4 SD 10-12 Omnigena 400V z 20m kablem to wielostopniowa pompa głębinowa, zasilana trójfazowym silnikiem olejowym o mocy 3000W, co zapewnia pełne smarowanie łożyska i wpływa na niezawodność urządzenia. Maksymalna wydajność przepływu wody pompy wynosi 380 l/min, przy jednoczesnej maksymalnej wysokości podnoszenia na 75 m. Pompa w została wykonana z wytrzymałych materiałów (w większości ze stali nierdzewnej), co daje urządzeniu odporność na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne, nawet w najtrudniejszych warunkach pracy. Do pompy pasować będą przyłącza o średnicy 2”.
Urządzenie zostało wyposażone standardowo w kabel o długości 20 m, z możliwością przedłużenia. Hermetyczne łącze wykonywane jest przez dystrybutora pompy oraz objęte gwarancją. Średnicę przewodu dobieramy do mocy silnika, co zabezpiecza go przed spadkami napięcia. Szczegóły dostępne są w zakładce Polecane produkty, w przypadku pytań prosimy o kontakt.
Pompa głębinowa 4 SD 10-12 Omnigena 400V z 20m kablem to świetna pompa dla potrzeb domów jednorodzinnych, nawadniania, agregatów do zastosowań przemysłowych oraz do obniżania wód gruntowych. Nadaje się do wieloletniej pracy w najtrudniejszych warunkach, takich jak w studniach głębinowych.
Do stworzenia kompletnego zestawu hydroforowego będzie potrzebny zbiornik, głowica do studni, zawór zwrotny oraz sterownik elektryczny typu SMART 3, które znajdą Państwo również w naszym sklepie.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 119 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 55 l/min |
| maks. podnoszenie: | 160 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 94 l/min |
| maks. podnoszenie: | 135 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 110 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 360 l/min |
| maks. podnoszenie: | 94 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj