Pokazano 109-120 z 197 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
- Dostępność: W magazynie
Cena
820,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 110 l/min |
| maks. podnoszenie: | 102 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
538,00 zł
| moc silnika: | 0,55kW |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 30 l/min |
| maks. podnoszenie: | 120 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
830,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 125 l/min |
| maks. podnoszenie: | 93 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
1 252,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 210 l/min |
| maks. podnoszenie: | 106 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
770,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 125 l/min |
| maks. podnoszenie: | 80 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
1 928,00 zł
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 360 l/min |
| maks. podnoszenie: | 121 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
| moc silnika: | 1,1W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 93 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 11/4" |
Cena
905,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 95 l/min |
| maks. podnoszenie: | 105 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
560,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 45 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
| moc silnika: | 0,75W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 62 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 11/4" |
Cena
1 334,00 zł
| moc silnika: | 1800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 110 l/min |
| maks. podnoszenie: | 131 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
555,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |