| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 110 l/min |
| maks. podnoszenie: | 135 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Pompa głębinowa 4SKM 100 Eco stanowi wysokiej jakości propozycję, która znajdzie swoje zastosowanie do pompowania czystej, zimnej wody z odwiertów głębinowych oraz innych zbiorników. Bez trudu odnajdzie się w sytuacji gdzie nie ma możliwości zastosowania pompy powierzchniowej. Dzięki niej bez trudu zaopatrzysz w wodę domek jednorodzinny czy niewielkie gospodarstwo rolne. Sprzęt ten przystosowany jest do pracy z wodą o temperaturze nie większej niż 35°C.
Ta monoblokowa pompa głębinowa wyposażona została w hydraulikę bezpośrednio zintegrowaną z silnikiem, dzięki czemu osiąga ona relatywnie wysokie ciśnienie pompowanej wody. Jej jednofazowy silnik o mocy 750W i napięciu zasilania 400V, którego uzwojenie od wewnątrz chłodzone jest olejem będzie wstanie podnieś pompowana wodę na wysokość maksymalną 60m i pozwali na przepompowanie do 45 litrów na minutę. Ponadto jej trwała i solidna konstrukcja wykonana została między innymi ze stali nierdzewnej, która skutecznie zapobiegnie procesowi korozji oraz z trwałego mosiądzu, którego właściwości sprawiają, że elementy są solidne i odporne na ewentualne uszkodzenia.
Decydując się na zakup oferowanego modelu wraz z pompą otrzymasz przewód elektryczny o długości 20m oraz puszkę rozruchową zawierającą wyłącznik nadprądowy, kondensator rozruchowy oraz przycisk umożliwiający ręczne wyłączenie zasilania pompy. Ponadto, aby jeszcze lepiej zadbać o swoje urządzenie, a tym samym zwolnić proces jej zużywania proponujemy akcesoria dodatkowe, które pomogą wydłużyć jej okres eksploatacji. Mowa tutaj o głowicy do studni, linie stalowej z kompletem zacisków, zaworze zwrotny i urządzeniu SMART1.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 110 l/min |
| maks. podnoszenie: | 135 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 110 m |
| maks. średnica pompy: | 97 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 76 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
| moc silnika: | 800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 120 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj