Pokazano 13-24 z 55 pozycji
Sortuj wg:
Cena
329,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 40 l/min |
| maks. podnoszenie: | 115 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
325,00 zł
| moc silnika: | 500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 40 l/min |
| maks. podnoszenie: | 80 m |
| maks. średnica pompy: | 88 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
640,00 zł
| moc silnika: | 0,55kW |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 45 l/min |
| maks. podnoszenie: | 85 m |
| maks. średnica pompy: | 68 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 108 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
673,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 77 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
930,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 108 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 77 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
729,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 70 l/min |
| maks. podnoszenie: | 117 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
339,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 40 l/min |
| maks. podnoszenie: | 115 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
695,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 71 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
578,00 zł
| moc silnika: | 1000W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1 1/4"" |
Cena
865,00 zł
| moc silnika: | 800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |