| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 95 l/min |
| maks. podnoszenie: | 105 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Solidne wykonanie, wysoka jakość oraz korzystna cena to trzy cechy, które wpłynęły na dużą popularność urządzenia. Producentem pompy jest IBO – polska marka, która od wielu lat konstruuje sprzęty do efektywnej dystrybucji wody i innych cieczy, wykorzystując w tym celu trwałe, odporne na korozję i zużycie surowce oraz najnowsze rozwiązania technologiczne.
Pompa głębinowa 3,5” SCR 1,8-50-0,5 IBO 230V 14m przewodu to śrubowa pompa z wirnikiem ślimakowym, przeznaczona do tłoczenia czystej wody, pozbawionej elementów stałych długowłóknistych i ścierających. Jest to kompaktowy model o małej średnicy 88 mm, lekki i atrakcyjny cenowo, dlatego z powodzeniem sprawdzi się wśród indywidualnych odbiorców. Dużym plusem jest fabrycznie dołączony kabel o długości 14 metrów, który daje spore możliwości instalacyjne. Przewód można również wydłużyć, hermetycznym łączem, a usługa objęta jest gwarancją.
Opisywany model wykonany został z trwałych materiałów, między innymi ze stali nierdzewnej, odpornej na korozję i różnego rodzaju uszkodzenia. Wewnątrz pracuje jednofazowy silnik o mocy 0,5 kW, który pompuje wodę z maksymalną wydajnością 40 l/min na wysokość do 80 m. Średnica króćca tłocznego wynosi 1".
Pompa głębinowa 3,5” SCR 1,8-50-0,5 IBO 230V 14m przewodu to urządzenie łatwe w montażu i obsłudze, dlatego będzie idealnym rozwiązaniem dla odbiorców prywatnych. Charakteryzuje ją cicha praca i wieloletnia, bezawaryjna obsługa. Model ten znajdzie zastosowanie w studniach głębinowych oraz kręgowych. Z powodzeniem może być wykorzystana do napełniania zbiorników wodnych, podlewania trawników, ogrodów oraz do zbudowania na jej bazie niewielkich systemów nawadniania gruntu. Ponadto sprawdzi się do zasilania w wodę domy jednorodzinne, działki rekreacyjne, nieduże przedsiębiorstwa rzemieślnicze oraz przemysłowe.
Doposażenie pompy w filtr antypiaskowy dodatkowo zabezpieczy urządzenie przed uszkodzeniami spowodowanymi obecnością piachu w pompowanej cieczy. Komplet zacisków ze stali nierdzewnej oraz linka stalowa pozwolą na bezpieczny montaż pompy. Więcej informacji odnośnie proponowanych elementów znajdą Państwo pod opisem. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 95 l/min |
| maks. podnoszenie: | 105 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 125 l/min |
| maks. podnoszenie: | 93 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 93 l/min |
| maks. podnoszenie: | 93 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 103 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 124 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj