| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 124 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Firma Omnigena to znany na całym świecie producent, który swoją działalność skupia na tworzeniu niezawodnych pomp głębinowych. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło marce na wypracowanie najlepszej technologii. Klienci doceniają firmę przede wszystkim za wysoką jakość urządzeń, jakie oferuje oraz ich doskonałe osiągi.
Model pompy głębinowej 3,5 SC 3/19 Omnigena przystosowany został do pracy w wodzie zimnej. Dokładny zakres temperatur, w jakich może pracować urządzenie bez obaw o powstanie awarii, został określony przez firmę i zawarty w instrukcji. Górna granica temperatury nie powinna przekraczać 35˚C. Tłoczona za pomocą pompy woda musi być dodatkowo wolna od zanieczyszczeń. Występujące w wodzie drobinki szlifujące, czy włókniste mogłyby wpływać na jakość pompowania, ale także na awaryjność sprzętu. W najgorszym przypadku mogą one unieruchomić wirnik.
W celu zapewnienia jak największej odporności na warunki, w jakich urządzenie będzie funkcjonować, producent postawił na sprawdzone materiały. Wykorzystano między innymi:
• stal nierdzewną,
• tworzywo udaroodporne.
Zastosowanie stali nierdzewnej, z której wykonano między innymi korpus urządzenia, tuleje wirnika, czy wał pozwoliły na zachowanie elementów w doskonałej kondycji przez długi czas. Jest to również ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowo stal nierdzewna w skuteczny sposób chroni urządzenie przed powstawaniem korozji. Osad odkładający się na urządzeniu mógłby doprowadzić do uszkodzenia elementów lub całkowitego unieruchomienia urządzenia.
Pompa głębinowa 3,5 SC 3/19 wyposażona została w wydajny silnik o napięciu 400V. Jednostka generuje 1,1 kW mocy, a to przekłada się na osiągnięcie maksymalnej wydajności na poziomie 93 litrów tłoczonej wody w ciągu jednej minuty pracy oraz podnoszenie cieczy do wysokości 93 metry. Urządzenie wyposażono także w króciec tłoczny o przekątnej 1 ½ cala.
Pompa głębinowa 3,5 SC 3/19 z uwagi na swoje doskonałe parametry oraz uniwersalną konstrukcję wykorzystywana jest w wielu sytuacjach. Skutecznie stosuje się ja w domach jednorodzinnych, gdzie zapewnia dostęp do bieżącej wody. W gospodarstwach rolnych stosuje się ją między innymi jako element systemów nawadniających pola uprawne.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 124 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 125 l/min |
| maks. podnoszenie: | 93 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
| moc silnika: | 500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 40 l/min |
| maks. podnoszenie: | 80 m |
| maks. średnica pompy: | 88 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
| moc silnika: | 1800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 131 l/min |
| maks. podnoszenie: | 110 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 109 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj