Wydajność do 100 l/min
Jest 2 produktów.
Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Sortuj wg:
Cena
999,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 180 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1¼" |
Cena
561,00 zł
| moc silnika: | 1300W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirniki: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |