| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 75 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirniki: | 2 wirniki z brązu |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
Przedstawiamy Państwu kolejną pompę hydroforową z naszej oferty. Podobnie jak i inne tego typu urządzenia, tak i ten model ma bardzo szerokie zastosowanie. Może być wykorzystywany zarówno przez użytkowników prywatnych, jak i różne przedsiębiorstwa. Powinna nim być tłoczona zimna i czysta woda. Nadaje się do różnych instalacji, mogą to być takie, które zasilają w wodę:
domy jednorodzinne, działki rekreacyjne, domki kempingowe, warsztaty i budynki gospodarcze,
lokale gastronomiczne, zakłady przemysłowe,
systemy nawadniania terenów zielonych, parków, ogrodów, szklarni i obiektów sportowych.
Takie duże możliwości zastosowania sprawiają, że jest to bardzo popularny model wśród użytkowników. Kolejną zaletą jest wykonanie wysokiej jakości. Poszczególne elementy pompy zostały wyprodukowane z żeliwa bądź stali nierdzewnej. Tak więc bardzo odpornych i wytrzymałych materiałów, co przekład się na odporność pompy na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia.
Najważniejsze elementy, czyli silnik, w tym modelu ma moc 2,2 kW, pozwala on na maksymalną wydajność 170 litrów na minutę. To właśnie takie parametry techniczne umożliwiają wykorzystanie pompy nie tylko do zastosowań domowych. W zestawie jest już kompletny osprzęt, czyli manometr, wyłącznik ciśnieniowy oraz wyjście pięciodrożne. Dzięki temu wystarczy dokupić tylko zbiornik hydroforowy o wybranej objętości. Tak powstały zestaw to idealne narzędzie zasilające instalację wodną. Jest automatyzowane, a co za tym idzie bezobsługowe.
Zachęcamy do zakupu tej pompy, jak i zbiornika oraz różnych akcesoriów, które sprawią, że cały system będzie jeszcze bezpieczniejszy. Wszystko to znajdą Państwo w naszym sklepie. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań zachęcamy do kontaktu.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 75 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirniki: | 2 wirniki z brązu |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 95 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirniki: | mosiądz |
| króćce: | 1½" x 1½" |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 92 l/min |
| maks. podnoszenie: | 65 m |
| wirnik: | mosiądz |
| króćce: | 1¼''x1¼'' |
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 75 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirniki: | 2 wirniki z brązu |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj