Pokazano 13-24 z 35 pozycji
Sortuj wg:
Cena
1 269,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 72 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
1 650,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 72 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
1 545,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 103 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
1 655,00 zł
| moc silnika: | 0,75kW |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 72 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
1 739,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 124 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
1 970,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 124 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
3 199,00 zł
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1320 l/min |
| maks. podnoszenie: | 23 m |
| króciec: | 4" |
Cena
755,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 13 m |
| króciec: | 2" |
Cena
899,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| króciec: | 2" |
Cena
918,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| króciec: | 2" |
Cena
1 839,00 zł
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 620 l/min |
| maks. podnoszenie: | 31 m |
| króciec: | 2" |
Cena
1 740,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 750 l/min |
| maks. podnoszenie: | 22,5 m |
| króciec: | 3" |