Pompy elektryczne
Jest 15 produktów.
Pokazano 1-12 z 15 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
- Marka: Hydro Vacuum
Cena
1 290,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 48 l/min |
| maks. podnoszenie: | 80 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
1 490,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 45 l/min |
| maks. podnoszenie: | 110 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
1 830,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 48 l/min |
| maks. podnoszenie: | 151 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
1 725,00 zł
| moc silnika: | 1,1kW |
| silnik jednofazowy: | 230V |
| maks. wydajność: | 65l/min |
| maks. podnoszenie: | 1218 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 11/4" |
Cena
1 590,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 62 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
1 730,00 zł
| moc silnika: | 920W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 79 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
1 634,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 93 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
2 016,00 zł
| moc silnika: | 1,5W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 109 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
1 568,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 80 l/min |
| maks. podnoszenie: | 71 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
1 269,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 72 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
1 650,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 72 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
1 545,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 103 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |