Marka
Pompy jednostopniowe
Jest 2 produktów.
Pompy jednostopniowe to proste i wydajne rozwiązanie do tłoczenia wody w różnych zastosowaniach. Idealne do systemów domowych, przemysłowych i rolniczych. Wybierz model, który sprosta Twoim potrzebom!
Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
- Marka: IBO
Cena
297,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jedofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
295,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 80 l/min |
| maks. podnoszenie: | 46 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |