| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 80 l/min |
| maks. podnoszenie: | 48 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
Pompa hydroforowa JSW 150 230V IBO przeznaczona jest do montażu napowierzchniowego - najczęściej w miejscach osłoniętych, np. kotłowni. Ich zaletą jest możliwość połączenia ze zbiornikami hydroforowymi, dzięki czemu tworzą bardzo wydajny system zasilający dany obiekt w bieżącą wodę. Prezentowane urządzenie po pierwszym zalaniu ma zdolność samozasysania wody z głębokości nawet 8 metrów. Wbudowaną tuba venturiego podnosi jej zdolność zasysania.
Model ten wyposażony został w wydajny silnik o napięciu 230V. Pozwala on na wygenerowanie 1,5 kW mocy, co zapewnia wydajność na poziomie 80 litrów tłoczonej cieczy w ciągu minuty pracy oraz podnoszenie jej do wysokości 46 metrów. Urządzenie posiada króciec ssący DN25 oraz króciec tłoczny DN25 o średnicy 1".
Do produkcji wykorzystano między innymi żeliwo oraz specjalny rodzaj odpornego tworzywa. Żeliwo cechuje bardzo dużą wytrzymałość, to właśnie z niego wykonano obudowę pompy oraz korpus ssący i tłoczny. Ponadto, opisywane urządzenie posiada trwałe kulowe łożyska, co wpływa na dłuższą żywotność pompy. Zastosowano tu również uszczelnienie mechaniczne (caramiczno-grafitowe). Urządzenie przeznaczone jest do pozyskiwania wody zimnej oraz pozbawionej zanieczyszczeń. Dzięki temu może ono działać bezawaryjnie przez wiele lat.
Pompa hydroforowa JSW 150 230V IBO to idealna pompa do zaopatrywania w wodę domków jednorodzinnych i letniskowych. Wybierana przez użytkowników studni, gdzie poziom lutra wody jest na niskim poziomie. Bardzo dużą zaletą urządzenia jest jego uniwersalność.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 80 l/min |
| maks. podnoszenie: | 48 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
| moc silnika: | 1450W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 95 l/min |
| maks. podnoszenie: | 80 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 95 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirniki: | mosiądz |
| króćce: | 1½" x 1½" |
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj