| moc silnika: | 1400W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 80 l/min |
| maks. podnoszenie: | 48 m |
| wirnik: | kompozyt |
| króćce: | 1" x 1" |
Firma Omnigena to producent, który od lat dostarcza na rynek chętnie wybierane przez użytkowników urządzenia z branży pompowej. Jego produkty to połączenie wysokiej jakości i przystępnej ceny. Właśnie świetny stosunek ceny do jakości w pompach tej firmy to powód, dla którego są tak chętnie wybierane przez użytkowników. Nie inaczej jest w przypadku tego modelu. Jest to wydajne urządzenie, które może być użyte w różnych instalacjach wodnych. Sprawdzi się w doprowadzaniu wody do:
• domów jednorodzinnych, dziełek rekreacyjnych, przydomowych warsztatów, szklarni i budynków gospodarczych na posesjach,
• systemów nawadniania ogrodów, upraw, trawników, terenów zielonych, muraw i innych obiektów sportowych,
• domków letniskowych, pól kempingowych i namiotowych,
• zakładów produkcyjnych, hal przemysłowych, lokali usługowych oraz gastronomicznych.
Najważniejszym urządzeniem pompy jest trójfazowy silnik, ten tutaj ma moc 1,45 kW. Maksymalna wydajność MHI 1300 to 100 litrów na minutę. Maksymalna wysokość podnoszenia to aż 50 metrów. Takie parametry techniczne umożliwiają właśnie szerokie zastosowanie pompy. Podczas projektowania i samej konstrukcji pompy nie zapomniano także o tym, jak ważna jest trwałość dla każdego klienta Pompę wykonano ze stali nierdzewnej i żeliwa. Również wirniki, czyli niezwykle istotny element wykonano ze stali nierdzewnej. Zarówno stal, jak i żeliwo to trwałe i wytrzymałe materiały, dzięki którym całość urządzenia jest odporna na wiele czynników zewnętrznych i uszkodzeń mechanicznych.
Pompa przeznaczona jest do tłoczenia czystej i zimnej wody, a została zaprojektowana tak, aby była łatwa w montażu i użyciu. Jeśli ktoś chciałby uzyskać niemal bezobsługowy system, najlepszym rozwiązaniem jest podłączenie pompy do zbiornika hydroforowego. Taki zestaw to wysoki stopień automatyzacji. Zachęcamy do przejrzenia oferty naszego sklepu – mamy w niej wiele różnych rozmiarów zbiorników, które będą świetnie nadawać się do pracy z tą pompą.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 1400W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 80 l/min |
| maks. podnoszenie: | 48 m |
| wirnik: | kompozyt |
| króćce: | 1" x 1" |
| moc silnika: | 2500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 105 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1'' x 1'' |
| maks. wydajność: | 75 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirniki: | 2 wirniki z brązu |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 75 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirniki: | 2 wirniki z brązu |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj