| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1''x1'' |
Firma Omnigena od lat dostarcza na rynek chętnie wybierane przez użytkowników urządzenia z branży pompowej. Jej sprzęty to połączenie wysokiej jakości i przystępnej ceny. Właśnie ze względu na świetny stosunek ceny do jakości pompy tej firmy są tak chętnie wybierane przez klientów. Podobnie jest z prezentowanym tu modelem. Jest to wydajny sprzęt, który może znaleźć zastosowanie w różnych instalacjach wodnych. Sprawdzi się w tłoczeniu wody do:
• domów jednorodzinnych i przydomowych warsztatów i oczek wodnych,
• systemów nawadniania szklarni, ogrodów, upraw, terenów zielonych, obiektów sportowych, terenów rekreacyjnych,
• domków letniskowych, pól kempingowych i namiotowych, działek rekreacyjnych,
• zakładów przemysłowych, hal produkcyjnych, lokali gastronomicznych i usługowych i wielu innych.
Sercem pompy jest silnik o mocy 1,45 kW. To on pozwala na uzyskanie maksymalnej wydajności do 100 litrów na minutę. Maksymalna wysokość podnoszenia to aż 50 metrów. Te parametry pozwalają właśnie na tak szerokie zastosowanie pompy. Jednak przy konstrukcji pompy nie zapomniano także o tym, jak ważna jest trwałość dla jej użytkowników. Pompę wykonano ze stali nierdzewnej i żeliwa, same wirniki natomiast z norylu. Wszystko są to trwałe materiały, dzięki którym całość urządzenia jest odporna na wiele czynników zewnętrznych i uszkodzeń mechanicznych, a co za tym idzie żywotna.
Została zaprojektowana też tak, aby jej użytkowanie było możliwie łatwe i przyjazne, podobnie jak sama instalacja. Jeśli chce się uzyskać niemal bezobsługowy system, warto podłączyć ją do zbiornika hydroforowego. Taki zestaw to wysoki stopień automatyzacji, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu – mamy w niej wiele różnych rozmiarów zbiorników.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1''x1'' |
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 80 l/min |
| maks. podnoszenie: | 48 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 95 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 80 l/min |
| maks. podnoszenie: | 46 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1x1'' |
| moc silnika: | 2500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 105 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1'' x 1'' |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj