Pompy wielostopniowe
Jest 2 produktów.
Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
- Marka: Speroni
Cena
1 230,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1''x1'' |
Cena
1 329,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1''x1'' |