Pompy wielostopniowe
Jest 5 produktów.
Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
- Marka: Omnigena
Cena
667,00 zł
| moc silnika: | 1450W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
1 183,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 170 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼'' x 1¼'' |
Cena
719,00 zł
| moc silnika: | 1450W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
735,00 zł
| moc silnika: | 1450W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
1 080,00 zł
| moc silnika: | 2500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 105 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1'' x 1'' |