Pokazano 13-18 z 18 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
- Napięcie [V]: 230
Cena
865,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 95 l/min |
| maks. podnoszenie: | 80 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
899,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 95 l/min |
| maks. podnoszenie: | 80 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
860,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 160 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1¼''x1¼'' |
Cena
387,00 zł
| moc silnika | 125W |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 30 l/min |
| podnoszenie: | 30 m |
| średnica króćców: | ½"x½" |
Cena
1 230,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1''x1'' |
Cena
1 329,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1''x1'' |