| moc silnika: | 5-45 |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 55 l/min |
| podnoszenie: | 6 m |
| średnica króćców: | 1½" x 1" |
Pompa obiegowa IPML marki IBO służy do pompowania i cyrkulacji zarówno zimnej, jak i gorącej wody. Ze względu na wymogi czystości pompowanego medium, kluczowym elementem układu powinien być filtr, który skutecznie wyłapie wszelkie zanieczyszczenia i elementy ściernie. Dzięki zabezpieczeniu pompa będzie działać efektywnie, a jednocześnie będzie chroniona przed przedwczesnym zużyciem, co przełoży się na dłuższą żywotność urządzenia.
Pompa obiegowa IPML 25-125 IBO:
Pompa obiegowa IPML 25-125 IBO sprawdzi się do cyrkulacji zarówno zimnej, jak i gorącej wody, pozbawionej zanieczyszczeń oraz składników ściernych. Jest idealnym rozwiązaniem do wymuszania przepływu w instalacjach wodnych, zwłaszcza w układach zamkniętych centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej o stałym lub zmiennym przepływie. Pompa znajdzie zastosowanie w instalacjach, gdzie temperatura czynnika nie przekracza 100°C, a ciśnienie w instalacji nie przekracza 0,6 MPa, można ją ponadto wykorzystać do napełnianiu układów solarnych.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 5-45 |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 55 l/min |
| podnoszenie: | 6 m |
| średnica króćców: | 1½" x 1" |
| moc silnika: | 5-70W |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 90 l/min |
| podnoszenie: | 8 m |
| średnica króćców: | 2"x1½" |
| moc silnika: | 38-71W |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 48 l/min |
| podnoszenie: | 4,5 m |
| średnica króćców: | 1½ " x 1" |
| moc silnika: | 750 W |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 340 l/min |
| podnoszenie: | 14 m |
| średnica króćców: | 2"x2" |
| moc silnika: | 9W |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 12 l/min |
| podnoszenie: | 1,2 m |
| średnica króćców: | ½ " x ½" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj