Pokazano 25-31 z 31 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
- Napięcie [V]: 230
Cena
393,00 zł
| moc silnika: | 370W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8 m |
| króciec: | 2" |
Cena
530,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 13 m |
| króciec: | 2" |
Cena
660,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 360 l/min |
| maks. podnoszenie: | 21 m |
| króciec: | 2" |
Cena
595,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| króciec: | 2" |
Cena
959,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 290 l/min |
| maks. podnoszenie: | 15,5 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
Cena
994,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 333 l/min |
| maks. podnoszenie: | 19,5 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
Cena
877,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 216 l/min |
| maks. podnoszenie: | 11,3 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |