| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| króciec: | 2" |
Ten model to pompa zatapialna, w której zamontowano system rozdrabniający. Jest to więc urządzenie przeznaczone między innymi do tłoczenia ścieków i odwadniania zalanych pomieszczeń. Takie użycie wymaga oczywiście nie tylko funkcjonalności, ale także wykonania, które minimalizuje ryzyko awarii i sprawia, że urządzenie będzie mogło długo i bezawaryjnie pracować. Jako że marka IBO jest odpowiedzialna za ten sprzęt, to można być pewnym, że spełni on pokładane w nim nadzieje. IBO od lat dostarcza sprzęt do gospodarstw rolnych, użytkowników prywatnych i zakładów przemysłowych. Zawsze jest on funkcjonalny – znakomicie sprawdza się w zadaniach, do których został przeznaczony. Z oferowanym tu modelem jest tak samo, jego główne zalety to:
• konstrukcja oparta o takie materiały jak żeliwo i stal nierdzewną – to przekłada się na długą żywotność i trwałość całości,
• zamontowanie wyłącznika pływakowego oraz zabezpieczenia przeciążeniowego,
• zainstalowanie efektywnego systemu rozdrabniający.
Większość elementów pompy – odbudowę, korpus, wirniki — wykonano z żeliwa, dzięki temu są one trwałe i odporne na uszkodzenia czy czynniki zewnętrzne. Za minimalizowanie ryzyka wystąpienia awarii odpowiada wyłącznik pływakowy – chroni on sprzęt przed suchobiegiem oraz zabezpieczenie przeciążeniowe. Zamontowano też tu „śrubowy” system rozdrabniający, ma on skutecznie zabezpieczać przed zablokowaniem. Dzięki takim rozwiązaniom technicznym możliwe jest szerokie zastosowanie sprzętu — tłoczenie wód powierzchniowych, deszczowych, odwadnianie zalanych pomieszczeń oraz lokali, w systemach przydomowych oczyszczalni ścieków, czy też tłoczenie ścieków z szamb. Zastosowano tu sinik o mocy 0,37 kW. Maksymalna wydajność to 200 litrów na minutę.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 1800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 550 l/min |
| maks. podnoszenie: | 18 m |
| króciec: | 2½" |
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1800 l/min |
| maks. podnoszenie: | 28 m |
| króciec: | 4" |
| moc silnika: | 3700W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 25 m |
| króciec: | 3" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj