| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 700 l/min |
| maks. podnoszenie: | 12 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 3" |
Niewielka, kompaktowa pompa polskiej firmy Omnigena, której konstrukcja pozwala na efektywne tłoczenie wody brudnej, deszczowej i szarej zawierającej zanieczyszczenia organiczne o maksymalnej średnicy nieprzekraczającej 25mm. Wyposażona dodatkowo w rączkę, którą można wykorzystać zarówno do przenoszenia urządzenia, jak i podwieszenia. Do urządzenia dołączony jest kabel o długości 5,5 metra zakończony wtyczką. Warto podkreślić, że służy on wyłącznie do podłączenia agregatu do instalacji. Do wieszania należy wykorzystać łańcuch lub specjalną linę. Maksymalna temperatura zanurzenia w przypadku tego modelu wynosi 10 metrów.
Pompa zatapialna WQ 450F 230 V Omnigena napędzana jest jednofazowym silnikiem elektrycznym o napięciu zasilania 230 V, który generuje 0,45 kW mocy. Pomimo niewielkiego poboru energii pompa wyróżnia się bardzo dobrą wydajnością na poziomie do 283 l/min. Maksymalna wysokość podnoszenia wynosi 9 metrów. Model ten zawiera kilka usprawnień technicznych, które przekładają się na stabilną pracę. Jednym z nich jest sterownik pływakowy, który uruchamia i zatrzymuje urządzenie w zależności od poziomu pompowanej cieczy. Co więcej, na przewodzie zasilającym umieszczono zabezpieczenie nadprądowe, chroniące przed zmianami napięcia.
Hydraulika urządzenia zbudowana została z solidnych materiałów, takich jak żeliwo i stal nierdzewna, dzięki czemu jest odporna na korozję i uszkodzenia mechaniczne.
Pompa zatapialna WQ 450F 230 V Omnigena stanowi jeden z najważniejszych elementów systemu odprowadzania ścieków w domach jednorodzinnych, gospodarstwach rolnych, firmach i instytucjach. Jest to urządzenie, dzięki któremu możliwe jest sprawne i bezproblemowe odprowadzenie nieczystości, również z szamb komunalnych. Zanurzana jest w głąb zbiornika szamba, gdzie tłoczy zarówno oczyszczone, jak i nieoczyszczone ścieki do odpowiedniej wysokości. Sprawdzi się pompowania ścieków z szamb przydomowych oraz odwadniania zalanych pomieszczeń, domów, garaży i lokali.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 700 l/min |
| maks. podnoszenie: | 12 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 3" |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 320 l/min |
| maks. podnoszenie: | 13 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 330 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 633 l/min |
| maks. podnoszenie: | 23 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2 " |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 450 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| wirnik: | technopolimer |
| króciec: | 1½" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj