Pompy do szamba
Jest 22 produktów.
Efektywne rozwiązania do usuwania ścieków z przydomowych szamb
Poszukujesz niezawodnej pompy do szamba? Nasze wysokiej jakości urządzenia zapewniają skuteczne usuwanie ścieków z przydomowych zbiorników bezodpływowych. Oferujemy trwałe, wydajne i odporne na związki chemiczne pompy, które sprostają nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Dzięki starannie dobranym parametrom technicznym, nasze urządzenia gwarantują efektywne wypompowywanie zarówno oczyszczonych, jak i nieoczyszczonych ścieków, pozostawiając zbiornik w nienagannym stanie. Sprawdź naszą ofertę i wybierz pompę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
Pokazano 1-12 z 22 pozycji
Sortuj wg:
Cena
299,00 zł
| moc silnika: | 180W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 133 l/min |
| maks. podnoszenie: | 7 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 1¼ " |
Cena
205,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 160 l/min |
| maks. podnoszenie: | 6 m |
| wirnik: | noryl |
| króciec: | 1" |
Cena
320,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 205 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8 m |
| wirnik: | noryl |
| króciec: | 1" |
Cena
479,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
Cena
950,00 zł
| moc silnika: | 370W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 7 m |
| króciec: | 2" |
Cena
629,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 330 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
Cena
665,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 330 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
Cena
710,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 467 l/min |
| maks. podnoszenie: | 13 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
Cena
835,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 380 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| wirnik: | technopolimer |
| króciec: | 2 " |
Cena
930,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 700 l/min |
| maks. podnoszenie: | 17 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 3 " |
Cena
960,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 966 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| wirnik: | technopolimer |
| króciec: | 3 " |
Cena
2 420,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 670 l/min |
| maks. podnoszenie: | 15 m |
| wirnik: | staliwo chromowe |
| króciec: | 3 " |
Usuwanie szamba z gospodarstwa domowego, szczególnie, kiedy nie korzysta ono z kanalizacji miejskiej to konieczna czynność, którą wykonuje większość domostw. Aby pozbywanie się fekaliów odbywało się sprawnie koniecznym elementem są odpowiednie pompy do szamba, które podniosą płyny do odpowiedniej wysokości, którą oczekujemy. Warto dowiedzieć się więcej na ich temat, aby stając przed ich wyborem wybrać produkt, który spełni nasze oczekiwania.