Dostępność
Cena
Napięcie [V]
Pompy do szlamu
Jest 2 produktów.
Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Sortuj wg:
| moc silnika: | 450W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 320 l/min |
| maks. podnoszenie: | 12 m |
| wirnik: | stal w osłonie |
| króciec: | 2" |
Cena
9 400,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1650 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14,8 m |
| wirnik: | staliwo chromowe |
| króciec: | 3" |