Pokazano 121-132 z 139 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
499,00 zł
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 80 l/min |
| maks. podnoszenie: | 48 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
814,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 94 l/min |
| maks. podnoszenie: | 135 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
1 146,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 107 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
768,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 120 l/min |
| maks. podnoszenie: | 102 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
1 010,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 450 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| króciec: | 2" |
Cena
1 076,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 76 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
575,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| króciec: | 2" |
Cena
393,00 zł
| moc silnika: | 370W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8 m |
| króciec: | 2" |
Cena
530,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 13 m |
| króciec: | 2" |
Cena
879,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 131 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
2 500,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 110 l/min |
| maks. podnoszenie: | 114 m |
| maks. średnica pompy: | 101 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
524,00 zł
| moc silnika: | 0,75kW |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 45 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |