Pokazano 169-180 z 198 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
1 158,00 zł
| moc silnika: | 1800W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 25 m |
| króciec: | 2" |
Cena
879,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 131 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
755,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 13 m |
| króciec: | 2" |
Cena
918,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| króciec: | 2" |
Cena
1 740,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 750 l/min |
| maks. podnoszenie: | 22,5 m |
| króciec: | 3" |
Cena
799,00 zł
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 240 l/min |
| maks. podnoszenie: | 115 m |
| maks. średnica pompy: | 99 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
4 732,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 100 m |
| maks. średnica pompy: | 101 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
8 591,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 500 l/min |
| maks. podnoszenie: | 161 m |
| maks. średnica pompy: | 101 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
2 003,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 230 l/min |
| maks. podnoszenie: | 150 m |
| maks. średnica pompy: | 99 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
1 540,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 185 l/min |
| maks. podnoszenie: | 128 m |
| maks. średnica pompy: | 99 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
2 500,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 110 l/min |
| maks. podnoszenie: | 114 m |
| maks. średnica pompy: | 101 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
4 835,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 135 m |
| maks. średnica pompy: | 101 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |