| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| króciec: | 2" |
Ten sprzęt jest dla wszystkich tych, którzy potrzebują naprawdę mocnego i funkcjonalnego urządzenia, które sprawdzi się w pracy w bardzo ciężkich warunkach. Jest to model zatapialny, wyposażony w system rozdrabniający. Marka IBO ma duże doświadczenie w dostarczaniu urządzeń, które są kluczową częścią w instalacjach przemysłowych czy rolniczych. Wie więc jak tworzyć urządzenia, które są nie tylko funkcjonalne, ale muszą też wytrzymywać intensywne użytkowanie w nie zawsze sprzyjających warunkach. Tak jest właśnie z tym modelem, który jest wyposażony między innymi w:
• spawany i efektywny rozdrabniacz „śrubowy”,
• izolację silnika klasy F,
• zabezpieczenie termiczne w uzwojeniu silnika,
• wyłącznik pływakowy.
Oczywiście w przypadku sprzętu, który pracuje w tak trudnym środowisku ważny jest także materiał, z jakiego powstała, w końcu pompa przeznaczona jest do tłoczenia ścieków. W tym przypadku użyto stali nierdzewnej i żeliwa. To właśnie dzięki temu można liczyć na długą żywotność urządzenia. Oczywiście wpływ na to ma także szereg zabezpieczenia przed suchobiegiem i przegrzaniem, a także sprawny system rozdrabniający, w którym zminimalizowano ryzyko zablokowania. Ten model sprawdzi się do tłoczenia ścieków z szamb, odwadniania zalanych pomieszczeń i budynków, pompowania wód deszczowych i powierzchniowych ze stawów, oczek wodnych i innych zbiorników. Może też być częścią instalacji w oczyszczalni ścieków. Sercem modelu 1800 DF jest silnik o mocy 1,8 kW. Maksymalna wydajność wynosi 350 litrów na minutę. Jeśli więc ktoś szuka profesjonalnego sprzętu do zastosowania przy tłoczeniu ścieków czy innych wymagających prac, powinien zdecydować się na ten model.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 34 m |
| króciec: | 3" |
| moc silnika: | 180W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 6 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 1 " |
| moc silnika: | 450W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 320 l/min |
| maks. podnoszenie: | 12 m |
| wirnik: | stal w osłonie |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| króciec: | 2" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj