Pokazano 13-24 z 78 pozycji
Sortuj wg:
Cena
1 183,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 170 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼'' x 1¼'' |
Cena
830,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 110 l/min |
| maks. podnoszenie: | 135 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
5 858,00 zł
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 996 l/min |
| maks. podnoszenie: | 49 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
Cena
980,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 160 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼''x1¼'' |
Cena
728,00 zł
| moc silnika: | 1450W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
3 689,00 zł
| moc silnika: | 11000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 740 l/min |
| maks. podnoszenie: | 132 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
4 288,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 996 l/min |
| maks. podnoszenie: | 36 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
Cena
2 389,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 740 l/min |
| maks. podnoszenie: | 51 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
3 430,00 zł
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 996 l/min |
| maks. podnoszenie: | 27 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
Cena
860,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 55 l/min |
| maks. podnoszenie: | 160 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
2 640,00 zł
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 740 l/min |
| maks. podnoszenie: | 71 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
900,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 160 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |