| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 119 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Pompa serii SD, wykonana została w większości ze stali nierdzewnej, która charakteryzuje się wysoką odpornością na zmiany korozyjne oraz chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi. W modelu zastosowano ponadto stalową osłonę na kabel, dzięki czemu jest zabezpieczony przed przetarciami. Jest to unikalne rozwiązanie mające bezpośredni wpływ na jakość pompy, dlatego cieszy się dużą popularnością i uznaniem zadowolonych odbiorców.
Niewielka średnica urządzenia (100 mm wraz z osłoną przewodu elektrycznego) umożliwia montaż pompy w większości tradycyjnych studni, których wielkość odwiertu wynosi minimum 4 cale. Ponadto SD 3-18 jest przystosowana do pompowania wody z niewielką ilością obiektów ścierających.
Pompa głębinowa 4 SD 3-18 400V Omnigena z 20m kablem zasilana jest trójfazowym silnikiem 400V, który generuje moc rzędu 1500W. Jednostka ta pozwala tłoczyć wodę z wydajnością do 110 l/min, na wysokość nawet 135 m.
20-metrowy kabel, fabrycznie dołączony do pompy, można przedłużyć, korzystając z naszej usługi. Połączenie objęte jest gwarancją producenta. Jako dodatkową ochronę przed uszkodzeniem (na skutek wpadnięcia do studni i zanieczyszczeń z otoczenia) polecamy zakup stalowej liny z zaciskami oraz głowicy do zamknięcia otworu studni. Więcej informacji o przedłużeniu znajduje się w podkategorii Przewody elektryczne.
Pompa głębinowa 4 SD 3-18 400V Omnigena z 20m kablem polecana jest do systemów nawadniania zarówno na własny użytek, jak i np. w rolnictwie czy sklepach ogrodniczych, a także do instalacji wodociągowych w domach jednorodzinnych i obiektach przemysłowych.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 119 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 94 l/min |
| maks. podnoszenie: | 135 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 40 l/min |
| maks. podnoszenie: | 100 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 111 l/min |
| maks. podnoszenie: | 51 m |
| maks. średnica pompy: | 101 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 131 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj