| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 111 l/min |
| maks. podnoszenie: | 109 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Pompy głębinowe z serii SKM to monoblokowe urządzenia, gdzie hydraulika pompy zintegrowana jest z silnikiem. Przeznaczone są do tłoczenia czystej zimnej wody nie zawierającej elementów szlifujących lub długowłóknistych. Producentem jest firma Omnigena, będąca liderem w branży sprzętu do dystrybucji wody na rynku polskim i nie tylko.
Pompa głębinowa 4 SKM 200 230V Omnigena 15m kabla zasilana jest solidnym, jednofazowym silnikiem olejowym o mocy 1500W, dzięki któremu pompa osiąga moc wznoszenia do 160 metrów, maksymalne ciśnienie 16 barów i wydajność maksymalną 55 l/min. W zestawie znajduje się 15-metrowy kabel zasilający i puszka rozruchowa zawierająca wyłącznik, który eliminuje konieczność każdorazowego wyjmowania kabla z gniazdka.
Prezentowany model to urządzenie charakteryzujące się prostym i szybkim montażem, niezawodną i cichą pracą oraz wysoką odpornością na korozję. Do budowy części hydraulicznej pompy wykorzystano między innymi stal nierdzewną, z której wykonano obudowę sprzętu oraz mosiądz (wirniki i króciec tłoczny).
Pompa głębinowa 4 SKM 200 230V Omnigena 15m kabla sprawdzi się przy pobieraniu wody z głębokiej przydomowej studni, ale również ze zbiornika wolnostojącego. Znajdzie również zastosowanie przy pozyskiwaniu wody do podlewania ogrodu, można również w oparciu o nią zbudować układ hydroforowy, który zasili w wodę dom jednorodzinny, lub nawet nieduży zakład produkcyjny.
Aby zbudować sprawnie działający zestaw hydroforowy, niezbędny będzie odpowiedni zbiornik, osprzęt oraz urządzenia sterujące. Ponadto, do montażu w studni kręgowej potrzebna jest rura osłonowa oraz stalowa linka do podwieszenia urządzenia. Wszystkie elementy znajdą Państwo w naszym sklepie. W przypadku pytań zapraszamy do zakładki Polecane produkty lub do bezpośredniego kontaktu.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 111 l/min |
| maks. podnoszenie: | 109 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 110 l/min |
| maks. podnoszenie: | 135 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 183 l/min |
| maks. podnoszenie: | 72 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 110 l/min |
| maks. podnoszenie: | 114 m |
| maks. średnica pompy: | 101 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 131 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj