Pokazano 25-36 z 206 pozycji
Sortuj wg:
Cena
439,00 zł
| moc silnika: | 370W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 45 l/min |
| maks. podnoszenie: | 66 m |
| maks. średnica pompy: | 68 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
551,00 zł
| moc silnika: | 150W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 117 l/min |
| maks. podnoszenie: | 7,5 m |
| króciec: | ¾" |
Cena
755,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| maks. wydajność: | 390 l/min |
| maks. podnoszenie: | 17,5 m |
| króciec ssący: | 2" |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
888,00 zł
| moc silnika: | 800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 110 l/min |
| maks. podnoszenie: | 65 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
439,00 zł
| moc silnika: | 300W |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 6,5 m |
Cena
277,00 zł
| moc silnika: | 5-45 |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 55 l/min |
| podnoszenie: | 6 m |
| średnica króćców: | 1½" x 1" |
Cena
550,00 zł
Cena
1 010,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 450 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| króciec: | 2" |
Cena
519,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 45 l/min |
| maks. podnoszenie: | 85 m |
| maks. średnica pompy: | 68 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
475,00 zł
| moc silnika: | 370W |
| maks. wydajność: | 180 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| króciec ssący: | 2" |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
681,00 zł
| moc silnika: | 250W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9,5 m |
| króciec: | 1" |
Cena
689,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8,5 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2" |