| moc silnika: | 370W |
| maks. wydajność: | 195 l/min |
| maks. podnoszenie: | 7 m |
| króciec ssący: | 2" |
| króciec tłoczny: | 2" |
Tłoczenie wody to nie tylko systemy wodociągowe zapatrujące w wodę użytkową, czy też jakieś instancje tłoczące różne ciecze przemysłowe. Tutaj oferujemy Państwu coś, co sprawdzi się przy tłoczeniu wody w basenie, ale nie tylko. Model JA50 to sprzęt, za który odpowiedzialna jest firma IBO. Ten dostawca ma wieloletnie doświadczenia na rynku, a jego oferta to praktycznie wszystkie urządzenia wymagane przy budowie różnych instalacji tłoczących. Dlatego można być pewnym, jeśli chodzi o funkcjonalność i sprawność tych urządzeń. Podobnie jest z tym modelem. Do jego największych zalet można zaliczyć:
• różne możliwości zastosowania,
• solidna i trwała konstrukcja,
• wygoda użytkowania.
Jeśli chodzi o zastosowanie, to nie ogranicza się ono do basenów. Z powodzeniem może być także używana do obiegu lub filtracji w takich miejscach jak SPA, wanny, wanny z hydromasażem, jacuzzi. Jednak dzięki możliwości pracy z wodą morską może być też używana na farmach ryb czy hodowlach hobbystycznych tych stworzeń. Dla każdego użytkownika ważna jest między inny trwałość kupowanego urządzenia. Ten model to właśnie połączenie trwałości z cichą pracą i bezpieczeństwem. Obudowę wykonano z trwałego tworzywa, podobnie jak wirnik. Wał i rotor to stal nierdzewna. Można więc być spokojnym o odporność na uszkodzenia i różne czynniki zewnętrzne. Żeby zminimalizować ryzyko awarii, silnik został wyposażony w zabezpieczenie termiczne. Chroni ono go przed przegrzaniem. Producent dobrze wie, jak ważny jest także komfort użytkowania. Dlatego zaprojektował sprzęt tak, aby działał on możliwie cicho i przy niskim poziomie wibracji. To wszystko sprawia, że ten model chętnie wykorzystują zarówno prywatni użytkownicy, jak i producenci SPA. Maksymalna wydajność tego modelu wynosi 180 litrów na minutę. Moc jednofazowego silnika to 0,37 kW. Szukając sprzętu do zasilania SPA, basenu czy wanny z hydromasażem, warto wziąć pod uwagę ten model.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 370W |
| maks. wydajność: | 195 l/min |
| maks. podnoszenie: | 7 m |
| króciec ssący: | 2" |
| króciec tłoczny: | 2" |
| moc silnika: | 900W |
| maks. wydajność: | 370 l/min |
| maks. podnoszenie: | 15 m |
| króciec ssący: | 2" |
| króciec tłoczny: | 2" |
| moc silnika: | 1500W |
| maks. wydajność: | 470 l/min |
| maks. podnoszenie: | 18,5 m |
| króciec ssący: | 2" |
| króciec tłoczny: | 2" |
| moc silnika: | 500W |
| maks. wydajność: | 255 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| króciec ssący: | 2" |
| króciec tłoczny: | 2" |
| moc silnika: | 1100W |
| maks. wydajność: | 390 l/min |
| maks. podnoszenie: | 17,5 m |
| króciec ssący: | 2" |
| króciec tłoczny: | 2" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj